Jan Plezier

konferenční a výletní osobní motorová loď

SP Praha s.r.o. | Tel: 281 932 666 | E-mail: rezervace@oslavynalodi.cz

HledatPraha - Stará Boleslav / Stará Boleslav - Nymburk

Výletní loď Jan Plezier

5 Jaro 2018

Žádná loď vás nesveze na trase Praha - Nymburk. Jenom Jan Plezier...


Květen je měsíc netradičních plaveb. Pouze jednou za rok se Jan Plezier vydává na dlouhé putování po Vltavě a Labi. S žádnou jinou osobní motorovou lodí si nemůžete proplout čtveřici jedinečných plavebních tras. Během května nabízíme lodní lístky na trasy Praha - Kralupy nad Vltavou - Brandýs, Stará Boleslav, Brandýs, Stará Boleslav - Nymburk, Nymburk - Brandýs, Stará Boleslav a Brandýs, Stará Boleslav - Roztoky - Praha. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba. Pro nejmenší cestující jsou jako vždy připravené oblíbené soutěže.


Termíny plaveb:
1.5.2018 Praha - Brandýs, Stará Boleslav
2.5.2018 Brandýs, Stará Boleslav - Nymburk
6.5.2018 Nymburk - Brandýs, Stará Boleslav
7.5.2018 Brandýs, Stará Boleslav - Praha

Ceník a JŘ: (pdf) 60 - 500,- Kč, ceník a jízdní řád ke stažení zde

Leták k akci (pdf): celkový leták k mimořádné plavbě ke stažení zde

Předprodej: zahájen 23.2.2018 a stále probíhá


Děti do 2 let zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Zpáteční jízdné je dvojnásobek jednosměrného jízdného. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP PrahaRegionální linka: Praha - (Nelahozeves) - Kralupy nad Vltavou

Výletní loď Jan Plezier

Léto 2018

Stejně jako v roce 2017, tak i v letní sezóně 2018 vypluje regionální lodní linka do Kralup nad Vltavou (a Nelahozevsi) a zpět. V roce 2018 v modifikované trase, která zohledňuje vaše přání.


Pilotní projekt regionální lodní linky spojující Roztoky s obcemi a městy ležícími podél Vltavy se v roce 2017 v zásadě osvědčil, a tak i v letošním roce vypluje Jan Plezier na svoji klasickou vltavskou vodní štreku. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba. Pro nejmenší cestující jsou jako vždy připravené oblíbené soutěže.


Termíny plaveb: 30.6. a 4.8.2018

Ceník: připravujeme

Leták k akci (pdf): připravujeme

Předprodej: bude zahájen 1.4.2018


Děti do 2 let se na lince Praha - (Nelahozeves) - Kralupy nad Vltavou přepravují zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Zpáteční jízdné je dvojnásobek jednosměrného jízdného. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP Praha

Partner veřejných plaveb

Poslední akce na lodi

  • Prosinec je ve znamení firemních večírků a večerních plaveb centrem Prahy
  • Plně obsazená mikulášská plavba s čertem a Mikulášem z Prahy do Roztok dne 2.12.2017