Jan Plezier

konferenční a výletní osobní motorová loď

SP Praha s.r.o. | Tel: 281 932 666 | E-mail: rezervace@oslavynalodi.cz

HledatMimořádná linka v rámci akce Dny Kralup: Praha - Kralupy nad Vltavou a zpět

Výletní loď Jan Plezier

06 2018

V rámci tradičních městských oslav Dny Kralup 2018, vrcholících sobotním hudebním festivalem u řeky, zavádíme dne 9.6.2018 mimořádnou lodní linku spojující Prahu s městem Kralupy nad Vltavou.


Lodě naší společnosti patří k městským oslavám v Kralupech již neuvěřitelných 10 let. Letos však poprvé nabízíme kromě tradičních místních hodinových výletních plaveb i přímé lodní spojení z hlavního města až do samotného festivalového městečka, které se rozprostírá na pravém břehu přímo v centru Kralup. Sobotní hudební festival nabízí taková jména, jako Jiří Schmitzer, Pokáč či Fast Food Orchestra. Tak proč nevyrazit na fesťáček lodí? Zpátky do Prahy se loď v pondělí 11.6.2018, opět jako veřejná linka. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba.


Termín plavby:
9.6.2018 (Praha - Kralupy)
11.6.2018 (Kralupy - Praha)

Leták + ceník (pdf): ceník a jízdní řád ke stažení zde

Předprodej: zahájen 20.3.2018 a stále probíhá


Děti do 2 let se na lince Praha - Kralupy nad Vltavou přepravují zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP PrahaRegionální linka: Praha - (Nelahozeves) - Kralupy nad Vltavou

Výletní loď Jan Plezier

Léto 2018

Stejně jako v roce 2017, tak i v letní sezóně 2018 vypluje regionální lodní linka do Kralup nad Vltavou (a Nelahozevsi) a zpět. V roce 2018 v modifikované trase, která zohledňuje vaše přání.


Pilotní projekt regionální lodní linky spojující Roztoky s obcemi a městy ležícími podél Vltavy se v roce 2017 v zásadě osvědčil, a tak i v letošním roce vypluje Jan Plezier na svoji klasickou vltavskou vodní štreku. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba. Pro nejmenší cestující jsou jako vždy připravené oblíbené soutěže.


Termíny plaveb:
sobota 30.6.2018
sobota 4.8.2018

Ceník: připravujeme

Leták k akci (pdf): připravujeme

Předprodej: bude zahájen 23.5.2018


Děti do 2 let se na lince Praha - (Nelahozeves) - Kralupy nad Vltavou přepravují zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Zpáteční jízdné je dvojnásobek jednosměrného jízdného. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP Praha

Partner veřejných plaveb

Poslední akce na lodi

  • Příjemné výletní plavby s rautem jsou oblíbenou formou firemních akcí i rodinných oslav (17.5.2018)
  • Počátkem května vyráží Jan Plezier na svoji nejdelší linkovou plavbu z Prahy do Nymburka