Jan Plezier

vltavská výletní osobní motorová loď

SP Praha, lodní doprava | Tel: 281 932 666 | E-mail: rezervace@oslavynalodi.cz

HledatPraha - Stará Boleslav / Stará Boleslav - Nymburk

Výletní loď Jan Plezier

5 Jaro 2019

Žádná loď vás nesveze na trase Praha - Nymburk. Jenom Jan Plezier...


Květen je měsíc netradičních plaveb. Pouze jednou za rok se Jan Plezier vydává na dlouhé putování po Vltavě a Labi. S žádnou jinou osobní motorovou lodí si nemůžete proplout čtveřici jedinečných plavebních tras. Během května nabízíme lodní lístky na trasy Praha - Kralupy nad Vltavou - Brandýs, Stará Boleslav, Brandýs, Stará Boleslav - Nymburk, Nymburk - Brandýs, Stará Boleslav a Brandýs, Stará Boleslav - Roztoky - Praha. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba.


Termíny plaveb:
7.5.2019 Praha - Brandýs, Stará Boleslav
8.5.2019 Brandýs, Stará Boleslav - Nymburk
12.5.2019 Nymburk - Brandýs, Stará Boleslav
13.5.2019 Brandýs, Stará Boleslav - Praha

Ceník a JŘ: připravujeme

Leták k akci: připravujeme

Předprodej: bude zahájen 15.3.2019


Děti do 2 let zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Zpáteční jízdné je dvojnásobek jednosměrného jízdného. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP PrahaMimořádná linka v rámci akce Dny Kralup: Praha - Kralupy nad Vltavou a zpět

Výletní loď Jan Plezier

06 2019

V rámci tradičních městských oslav Dny Kralup 2019, vrcholících sobotním hudebním festivalem u řeky, zavádíme dne 8.6.2019 mimořádnou lodní linku spojující Prahu s městem Kralupy nad Vltavou.


Lodě naší společnosti patří k městským oslavám v Kralupech již neuvěřitelných 10 let. Letos však poprvé nabízíme kromě tradičních místních hodinových výletních plaveb i přímé lodní spojení z hlavního města až do samotného festivalového městečka, které se rozprostírá na pravém břehu přímo v centru Kralup. Proč nevyrazit na fesťáček lodí? Zpátky do Prahy se loď vrací v neděli 9.6.2019, opět jako veřejná linka. Po dobu plavby je otevřený bohatě zásobený lodní bar, venkovní i krytá paluba.


Termín plavby:
8.6.2019 (Praha - Kralupy)
9.6.2019 (Kralupy - Praha)

Leták + ceník (pdf): připravujeme

Předprodej: bude zahájen 15.5.2019


Děti do 2 let se na lince Praha - Kralupy nad Vltavou přepravují zdarma. Rodinné jízdné zahrnuje dvě dospělé osoby + dvě děti. Kapacita lodě 100 osob, přeprava osob, kočárků a kol do vyčerpání kapacity.


Objednávky lodních lístků: rezervace@janplezier.cz nebo v rezervační kanceláři SP Praha

Partner veřejných plaveb lodě

Poslední akce na lodi

  • Příjemné výletní plavby s rautem jsou oblíbenou formou firemních akcí i rodinných oslav
  • Takto magicky vypadá z hladiny řeky Vltavy Karlův most chvilku před půlnocí (firemní akce na lodi)